Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

PET kirli şişeleri pullara (temiz pullar) dönüştürmek için bir dizi ekipman. Seri gerekli tüm ekipmanı içerir, dolayısıyla ek olarak hiçbir şey satın almanıza gerek kalmaz.

Kompleks ekonomik ve üretkendir - bununla birlikte plastik şişelerin geri dönüşümü için kolay ve hızlı bir şekilde bir iş yaratabilirsiniz.

PET işleme hattının ekipmanı müşterinin istekleri, bütçesi ve planlanan işlenmiş hammadde hacimlerine göre değişebilmektedir.

Varsayılan olarak 3 yapılandırma seçeneği sunuyoruz:

  • "MY-HAK-300";

  • "MY-HAK-600";

  • "MY-HAK-1000"

Kompleksler üretkenlik ve belirli ekipman parçalarının kullanılabilirliği açısından farklılık gösterir. Bununla birlikte, komplekslerin tüm çeşitleri blok düzenine sahiptir ve belirli ekipman parçaları kolaylıkla eklenebilir, değiştirilebilir ve geliştirilebilir.

MY-HAK MAKİNANIN PET işleme hatlarının avantajları :

 

Minimum işletme maliyetleriyle günün her saati çalışabilme yeteneği.

Ağır derecede kirlenmiş malzemeyi yüksek kaliteli bir çıktı ürününe kadar yıkayabilir.

Nihai ürünün özellikleri ve kalitesi daha pahalı komplekslerden daha düşük değildir.

Ekipmanın sırasını ve düzenini tamamlamanıza, değiştirmenize olanak tanıyan modüllerden oluşur.

Su arıtma banyolarının kullanılması su tüketimini minimuma indirir.

Güvenilirlik ve aşınma direnci. Tüm ekipmanlar, özel olarak sertleştirilmiş karbür malzemeler kullanılarak kalın duvarlı metalden yapılmıştır.

Yıkama , yüzdürme , durulama ve kurutmadan oluşan çeşitli aşamaları içerir .

Üretim teknolojisi aynı anda iki hedefe ulaşmanıza olanak tanır: malzemeye sürtünme sağlamak ve suyu istenen sıcaklığa ısıtmak.

Kontrol sistemi, hammaddelerin kirlenme derecesine ve son ürünün kalite gerekliliklerine bağlı olarak malzemenin lavaboda kalma süresini ve su sıcaklığını değiştirmenize olanak sağlar.