Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

KATI ATIK AMBALAJ ATIK EVSEL ATIK PROJELERİMİZ

Proje Açıklaması

Otomatik Çöp Ayıklama Tesisi, atıkların yeniden kullanımını ve geri dönüşümünü sağlamak için organik maddeleri, plastikleri, metalleri, tuğlaları, taşları ve diğer maddeleri çöplerden ayırmak ve değerli hale getirmek için kullanılır. Makul yapı ve konfigürasyonu ile, otomatik çalışma sağlayan bu tesis, manuel çalışma sırasında ortaya çıkan hataları önler ve iş yoğunluğunu azaltarak çalışma verimliliğini arttırır.

MY-HAK olarak, evsel atıkların geri dönüştürülmesi için, kullanımı kolay Otomatik Çöp Ayıklama Tesisleri üretmekteyiz. Tesis büyüklüğü kapasiteye göre değişiklik göstermektedir. Tüm tesis kumanda panelinden yönetilmektedir. Makine servis ve bakımında hızlıca müdahale gerçekleştirilir. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MY-HAK teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

TANITIM VİDEOSU

Başlangıç Tarihi
  • 31 Ağustos 2022, 12:03
Proje Adı
KATI ATIK AMBALAJ ATIK EVSEL ATIK PROJELERİMİZ
Proje Kategori
Kati ve evsel atik ayriştirma sistemleri