Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

GAZİANTEP Sanayi Sitesinde 1000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren MY-HAK Makine, Plastik Geri Dönüşüm Makineleri üreterek müşterilerinin çözüm ortağı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Plastik teknolojileri konusunda yenilikleri takip ederek üretimine yansıtan MYHAK Makine, sürekli gelişmeyi sağlayarak, faaliyetlerini daha da güçlendirmektedir.

Kaliteli üretimi ve akılcı çözümleriyle müşterilerini memnun etmek, yeni pazarlara dâhil olmak için yenilikçi ve teknolojik üretim stratejisi benimseyerek hareket eden , Üretimin her bir aşamasında ayrı ayrı uygulanan kontrollerle "üretimde 0 hata" bilinciyle çalışan MYHAK Makina marka gücünü "üretimde kalite" sloganıyla kazanmıştır.. Seri üretimi yapılan standart makinelerimizin dışında, fabrikalarınızda yapacağımız keşiflerle müşteri odaklı sunduğumuz çözümlerle bizimle çalışmanın verdiği ayrıcalıklardan faydalanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.