Polimer Pet Yıkama Hatları

Ön yıkama, yabancı kalıntıları (kum, kir, taş, metal ve diğer kalıntılar) ayırmak için önceden ezilmiş polimer hammaddelerin (big bag, film vb.) birincil yıkanması için tasarlanmıştır.

Çalışma prensibi

İlk önceden ezilmiş hammadde, banyo yükleme alanına zorla (bir vida, kayış veya başka bir konveyör kullanılarak) beslenir. Hammaddelerin banyo boyunca geçişi sırasında, ham maddelerin yoğun bir şekilde yıkanması, yabancı ağır parçacıkların ayrılması ve ayrıca agresif ortamların su içinde nötralizasyonu gerçekleşir. Hammaddeler, su tahliye tankına monte edilmiş bir pompa ve ayrıca taşıma tamburları vasıtasıyla yükleme alanına sağlanan suyun akışı nedeniyle banyo boyunca ilerler. Hammaddelerin boşaltılması, bir boşaltma tamburu tarafından gerçekleştirilir. Hammadde, banyodan geçtikten sonra suyla birlikte boşaltma bunkerine girer. Alt kısımdaki delikli bir bölümden suyun kısmen ayrılması gerçekleşir ve su altında bir kaba boşaltılırken, kalan su ile ham madde kırıcı (veya diğer ekipman) yükleme kutusuna girer.

 

Ön yıkamanın faydaları

garanti 12 ay

garanti 12 ay

Yüksek performans

Yüksek performans

Modüler tasarım

Modüler tasarım

Ekipmanı durdurmadan banyoyu temizleme imkanı

Ekipmanı durdurmadan banyoyu temizleme imkanı

Model Özellikleri

  1. Ön yıkama, küvetin çalışması sırasında suyu tahliye etmeye ve küveti kirden temizlemek için durdurmaya gerek kalmadan küveti kum, kir ve diğer yabancı maddelerden temizlemek için tasarlanmış bir sürgülü kapak bölmesi ile donatılmıştır. . Kirlerin boşaltılması bu amaca yönelik kapasitede gerçekleştirilir. Kir haznesi tekerleklerle donatılmıştır ve dolduğunda temizlik için küvetin altından yuvarlanabilir.
  2. Küvetin altına (veya küvetin yanına) bir tahliye ve su dönüş tankı monte edilmiştir. Bu kap, ön yıkama banyosu tahliye alanından suyu tahliye etmek ve banyo yükleme alanına geri döndürmek için tasarlanmıştır. Bir kompleksin parçası olarak çalışırken üçüncü taraf ekipmanlardan suyu boşaltmak için de kullanılabilir.
  3. Erişim kolaylığı için ön yıkama banyosunun çalışma alanı bir platform ile donatılmıştır. Gerektiğinde platform küvete hem sol hem de sağ tarafa monte edilebilir.